Різдвяник і таємниця чарівної долини

ХІТ

Автор: Неля Раіна, Наталія Тищенко

Видавництво: Читай українською

Кількість сторінок: 32 с.

Ілюстрації:

Палітурка: Тверда

Код товару: 100


В наявності

Ціна: 325 грн.

Купити


Казкова історія з українським колоритом та святковим настроєм, що доводить: навіть у сучасному світі є місце справжньому диву!


Цього дідо знають під різними іменами – Святий Миколай, Санта, Йоулупуккі…

Але поки його розшукують у вічних снігах на Північному полюсі, він неспішно п'є трав'яний чай у тисячолітньому дубі десь посеред українських Карпат. А ще разом із помічниками готує подарунки дітям всього світу.

Так би тривало ще багато-багато років, але двійко жвавих бешкетників волею випадку потрапили до долини… і вирішили змінити все!.. 7 УНІКАЛЬНОСТЕЙ КНИГИ


1. Ця книга – перша і дуже нестандартна спроба трактувати історію всім відомого чудотворця в українському контексті. Згідно із сюжетом, він живе в українських Карпатах, а гірські рятувальники вважають його мольфаром.


2. Видання містить 4 велетенські розвороти-розгортки у стилі віммельбухів, які захоплять увагу дітей на години! 3. У сюжеті традиційний погляд на світ поєднується із новітніми технологічним. Завдяки цьому кожна сучасна дитина зможе уявити себе на місці головних героїв.


4. Книга має ухил до екологічності, зачіпає тему захисту природи як найбільшої цінності. Завдяки історії у дітей формується екологічна свідомість і розуміння, що не всі технології є безпечними для природи.


5. Видання розвиває уяву та спонукає фантазувати і мріяти! Легко вірити у дива, що відбуваються “за сімома морями”. А якщо уявити, що у твоїй країні ховається цілий загублений світ? 


6. Книга включає у себе адвент-календар, завдяки якому очікування свят мине насичено та цікаво! Виконуючи 24 нестандартні завдання, дитина творитиме, вигадуватиме, а також навчатиметься бути уважною до близьких людей. 


7. Малюнки. Чарівні, казкові, унікальні роботи української ілюстраторки Олени Завітайло хочеться роздивлятися годинами
Напишіть свій коментарЗ цією книжечкою також купують...

Останні статті