"Коло надії" - набір для розпису за номерами

Код товару: 106


В наявності

Ціна: 355 грн.

Купити


Набір для розпису створений за мотивами дивовижного петриківського розпису української художниці Катерини Криволап, яка нині мешкає в Канаді. 


"Коло надії" - одна з чотирьох інтер'єрних картин, що входить до серії "Блакитний квартет".

Розмальовуючи цю дивовижну роботу за номерами, Ви крок за кроком створите власну інтерпретацію картини відомої української художниці. Цей процес можна порівняти із артмедитацією.

Про набір:
Рівень складності: 3/5
Розмір: 30*30 см
В набір входить: полотно на підрамнику, акрилові фарби, два пензлика, схема розпису
Презентабельне пакування

Про авторку:


Катерина Криволап - відома українська художниця. Працює переважно у стилі петриківського розпису. Нині живе та працює в Канаді. Її роботи експонувалися в галереях Італії, Португалії, Канади. А також у Франції, у межах Міжнародної виставки у Луврі.


  • Я вважаю, що декоративний розпис актуальний завжди. А петриківський нині набуває дедалі ширшої популярності завдяки новому поколінню майстрів, які  популяризують петриківку через  адаптацію її до сучасних умов. Радію, що я серед них. Я вбачаю в цьому свою місію - поширювати культуру українського розпису в Канаді. Бо мистецтво є одним з найважливіших чинників у створенні сприятливої атмосфери навколо України, у створенні її позитивного іміджу. 


Важливо: на фото зображено оригінали картин. Результат розпису може відрізнятися залежно від техніки та майстерності виконавця.


Напишіть свій коментарТакож Вас може зацікавити...

Останні статті