"Квіти надії" - набір для розпису картини за номерами

Код товару: 107


В наявності

Ціна: 355 грн.

Купити


Набір створений за мотивами дивовижного петриківського розпису української художниці Катерини Криволап, яка нині мешкає в Канаді. 


"Квіти надії" - одна з чотирьох інтер'єрних картин, що входить до серії "Блакитний квартет".

Розмальовуючи цю дивовижну роботу за номерами, Ви крок за кроком створите власну інтерпретацію картини відомої української художниці. Цей процес можна порівняти із артмедитацією.

Про набір:
Рівень складності: 4/5
Розмір: 30*30 см
В набір входить: полотно на підрамнику, акрилові фарби, два пензлика, схема розпису
Презентабельне пакування

Про авторку:


Катерина Криволап - відома українська художниця. Працює переважно у стилі петриківського розпису. Нині живе та працює в Канаді. Її роботи експонувалися в галереях Італії, Португалії, Канади. А також у Франції, у межах Міжнародної виставки у Луврі.


  • Досвід локдаунів і карантинів показує нам, наскільки важливі і потрібні людям творчість, позитивні емоції, концентрація на красивому і позитивному. І саме петриківський розпис  - перевірене часом старовинне народне мистецтво, - задовольняє ці людські потреби і дає нам цей шанс. Я вважаю, що петриківка є дарунком від українського народу всьому людству. Важливо: на фото зображено оригінали картин. Результат розпису може відрізнятися залежно від техніки та майстерності виконавця.


Напишіть свій коментарТакож Вас може зацікавити...

Останні статті