"Блакитний квартет" - набір 4-х картин для розпису за номерами

ХІТ

Код товару: 110


В наявності

Ціна: 1200 грн.

Купити


Набір для розпису із чотирьох інтер'єрних картин, створених за мотивами дивовижного петриківського розпису української художниці Катерини Криволап


До серії "Блакитний квартет" входять картини:
"Голос надії"
"Дерево надії"
"Коло надії"
"Квіти надії"

Розмальовуючи ці дивовижні роботи за номерами, Ви крок за кроком створите власні інтерпретації картин відомої української художниці. Цей процес можна порівняти із артмедитацією.

Про набір:
Рівень складності: 3-4/5
Розмір: 30*30 см
В набір входить: полотно на підрамнику, акрилові фарби, два пензлика, схема розпису
Презентабельне пакування

Про авторку:


Катерина Криволап - відома українська художниця. Працює переважно у стилі петриківського розпису. Нині живе та працює в Канаді. Її роботи експонувалися в галереях Італії, Португалії, Канади. А також у Франції, у межах Міжнародної виставки у Луврі.


  • Серія картин “Блакитний квартет” особлива. У ній я використала кольори українського прапора, як зв’язок з Батьківщиною. І намагалася зобразити максимальну кількість важливих символів, які, як обереги, бажано мати у кожній оселі, щоб захищати свій дім, свою любов, свою родину, своїх дітей, здоров’я і добробут.Важливо: на фото зображено оригінали картин. Результат розпису може відрізнятися залежно від техніки та майстерності виконавця.


Напишіть свій коментарТакож Вас може зацікавити...

Останні статті