Писанка - набір для розпису

Видавництво: Читай українською

Код товару: 117


В наявності

Ціна: 375 грн.

Купити


Святковий набір для творчості, створений за мотивами роботи народної майстрині України, відомої художниці Катерини Гнєушевої.

 

“Писанка” - яскравий зразок самчиківського розпису, що є унікальним українським мистецтвом. 

 

Барвистий та самобутній розпис походить з Хмельниччини. Кілька століть тому подільські хати прикрашали дивовижними орнаментами. Особливо славилося ними село Самчики. Звідси пішла і назва розпису - “самчиківка”. Здавна українці вважали такі розписи справжнім оберегом для оселі.

 

Розмалюйте цю дивовижну роботу за номерами і доторкніться до магії українського мистецтва. Створіть власну інтерпретацію роботи відомої української художниці. Крок за кроком, мазок за мазком створіть оберіг для своєї домівки.

 

Про набір:

Рівень складності: 3/5

Розмір: 30*40 см

В набір входить: полотно на підрамнику, акрилові фарби, два пензлика, схема розпису

Презентабельне пакування

 

Про авторку:

 

Катерина Гнєушева - народна майстриня України, відома художниця. Творить красу з допомогою барвистого петриківського та самчиківського розписів.

 

  • Цей розпис я створила на Великдень. В його основі - писанка, як символ нового життя та відродження. Робота увійшла до експозиції Всеукраїнської виставки народного мистецтва «Кращий твір року 2021», що була ініційована Національною спілкою майстрів народного мистецтва України.

Самчиківський розпис для мене - це свобода, вибух фарб та кольору, зміна формату та простору. Це втілення в життя ідей і фантазій, які неможливо, наприклад, відобразити петриківкою, яку я малювала до цього і малюю зараз. 

Малювання - це насамперед про почуття та емоції. А вони є не лише у художників. Це чудовий вид відпочинку, розслаблення, медитації для кожного. Це можливість залишитися сам на сам з собою та зі своїми думками. І не важливо наскільки добре ви вмієте малювати, або що скажуть інші. Головне, щоб подобалося вам, і ви отримували від цього задоволення.Напишіть свій коментарТакож Вас може зацікавити...

Останні статті