Марго та єдиноріг, що жив у буфеті

ХІТ

Автор: Надія Гармазій

Видавництво: Читай українською

Кількість сторінок: 48 с.

Ілюстрації:

Палітурка: Тверда

Код товару: 148


В наявності

Ціна: 250 грн.

Купити


Різдвяні канікули у селі для Маргарити та її братика — по-справжньому чарівний час. Тут і ялинка, і смаколики. А які дивовижні казки розповідає бабуся! 


Тим паче, є підозра, що не всі її історії вигадані. Як от оповідка про єдинорога — його Марго навіть намагалася упіймати. Щоправда, поки безрезультатно. Але різдвяний час сповнений див, тож, хто знає — можливо, одне з них вистрибне просто із кухонної шафи?..

Місія книги — попри всі реалії, повернути дітям дитинство. Дати змогу маленьким читайликам відчути, що диво живе у кожному з нас, а їхнім батькам — нагоду доторкнутися до того дивосвіття, коли вони також були маленькими, гостювали у бабусі і чекали вечірньої казки... 


— Поки ти віриш у диво — воно з тобою! У цьому і є головна ідея книги. Віра в диво спроможна зробити наше життя наповненим і сенсовим, — відзначає авторка Надія Гармазій. — І це особливо важливо у нинішній час — впустити диво у своє життя… 


ЧОМУ ЦЯ КНИГА ВАРТА УВАГИ?


  1. Книга з відзнакою. “Марго та єдиноріг, що жив у буфеті” — історія, що перемогла у конкурсі рукописів від проєкту “Читай українською”. 

  2. Особливий настрій. Дивовижно теплі та світлі ілюстрації української художниці Ольги Кочури творять неймовірну атмосферу — казкову, святкову і трішки кумедну.

  3. Читачів чекає захопливий сюжет. Історія гармонійно поєднує несподіванки, пригоди, спів колядок, аромат різдвяних смаколиків, перемогу добра над злом і багато чого ще — яскравого, соковитого, колоритного, неповторного. Ви вже відчуваєте шурхіт у своїй кухні? Можливо, у вас також у буфеті мешкає єдиноріг?..

  4. 50 примірників з тиражу будуть подаровані дітям, які втратили дім унаслідок війни. Тож Ваш внесок - це ще й внесок у благодійний проєкт.Напишіть свій коментарЗ цією книжечкою також купують...

Останні статті