Дерево життя - набір для розпису

Видавництво: Читай українською

Код товару: 149


В наявності

Ціна: 375 грн.

Купити


Картина за номерами, створена за мотивами роботи народної майстрині України, відомої української художниці Катерини Гнєушевої.

 

Картина “Дерево життя” виконана у техніці самчиківського розпису, що на рівні з петриківським є унікальним та самобутнім українським мистецтвом. 

 

Самчиківський розпис - родом з Хмельниччини, де ще кілька століть тому побутувала традиція прикрашати будинки барвистими орнаментами. Найяскравіші зразки таких розписів були віднайдені у селі Самчики. Від назви села узяв свою назву і розпис - “самчиківка”. Самчиківку зовні чи всередині домівки вважали оберегом для оселі та її меншканців…


 

Розмалюйте цю дивовижну роботу за номерами і доторкніться до магії українського мистецтва. Створіть власну інтерпретацію роботи відомої української художниці. Крок за кроком, мазок за мазком створіть оберіг для своєї домівки.

 

Про набір:

Рівень складності: 4/5

Розмір: 30*40 см

В набір входить: полотно на підрамнику, акрилові фарби, три пензлика, схема розпису

Презентабельне пакування

 

Про авторку:

Катерина Гнєушева - народна майстриня України, відома художниця. Творить красу з допомогою барвистого петриківського та самчиківського розписів.

 

  • Дерево життя (світове дерево) або дерево роду є одним із найдавніших символів, а відтак присутній у будь-якому напрямку української народної творчості. Цей образ можна зустріти в килимарстві,  на українських рушниках і вишиванках. Його відтворюють на писанках та витинанках.

Моє Дерево малювалося на Різдво. На його верхівці можна побачити ангеликів, які тримають Різдвяну зірку. Це  моя перша велика робота, що була намальована самчиківкою на холсті -  розмір оригіналу 80*60 см. 

Це мала бути виставкова робота, але після завершення зрозуміла: намалювався справжній сімейний оберіг. Одразу ж знайшлося і чільне місце в нашій оселі для цієї картини. Наразі ми змушені покинути свою домівку, де чути вибухи через війну. Натомість ця картина залишилася вдома оберігати нашу оселю. Нехай вона стане оберегом для всіх, хто спробує її відтворити за мотивами моєї роботи…
Напишіть свій коментарТакож Вас може зацікавити...

Останні статті