Кіт, що хотів підкорити ялинку

ХІТ

Автор: Неля Раіна

Видавництво: Читай українською

Кількість сторінок: 48 с.

Ілюстрації:

Палітурка: Тверда

Код товару: 150


В наявності

Ціна: 275 грн.

Купити


Коти і ялинки. Вони зустрічаються щороку напередодні свят… а далі все як у тумані. Чому ледь не кожен кіт так прагне підкорити новорічне деревце і вистрибнути аж на самісінький вершечок? Яка таємниця ховається за цим незбагненним явищем? 


Розкрити загадку випадає рудому котикові Коржикові! Війна розлучила його з родиною, тому понад усе він мріє відшукати маму та сестричку Паляничку. Нявчик вірить, що у цьому йому допоможе ялинка. Але чи так це насправді? 


Книга «Кіт, що хотів підкорити ялинку» — тепла новорічна історія, де є святковий настрій і воз’єднання родини, а всі події відбуваються після української перемоги!

 


ЧИМ ОСОБЛИВА ІСТОРІЯ?


1. Святковий сюжет. Ми всі чули, а, можливо, і мали змогу спостерігати наскільки небайдужими до ялинок можуть бути котики.Чому так відбувається? Нарешті цю таємницю буде розкрито!


2. Неймовірні ілюстрації. Яскраві, дотепні, зворушливі малюнки української художниці Оксани Берсан хочеться роздивлятися до найдрібніших деталей! А ще в них є таємні послання до читача, як от іграшка у формі бородянського півника на ялиночці…


3. Книга, створена під час війни. Частина подій сюжету розгортається під час війни, частина - після української Перемоги! Відтак, це та книга, що підтримає дітей у цей непростий час і нагадає: добро неодмінно переможе!

Напишіть свій коментарЗ цією книжечкою також купують...

Останні статті