Нерозлучні шкарпетки Ромчика

ХІТ

Автор: Марина Почкай

Видавництво: Читай українською

Кількість сторінок: 44 с.

Ілюстрації:

Палітурка: Тверда

Код товару: 151


В наявності

Ціна: 265 грн.

Купити


Куди безслідно зникає друга шкарпетка з пари? З року в рік людство розкриває все більше таємниць Всесвіту, але не цю. 


Шкарпетько Правий та Шкарпетько Лівий — улюблені шкарпеточки хлопчика Ромчика, бо приносять йому удачу. Вони близнюки, хоч мають зовсім різні мрії та прагнення. А ще вони досі ніколи не розлучалися. Аж ось Лівий безслідно зникає у пральній машині! Просто перед важливою подією для Ромчика.


Чи зможе хлопчик набратися сміливості і виступити на концерті без своїх щасливих шкарпеток? Що чекає на братиків? Чи вдасться їм зустрітися знову? І що це за Шкарпетос, про який розповідає у своїх байках найстарша шкарпетка комоду — дід Семен?..


Книжка «Нерозлучні шкарпетки Ромчика» відкриє всі таємниці світу зниклих шкарпеток. А ще — допоможе приймати своїх братів та сестер такими, як вони є.


ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО КНИГУ?


  1. Екологічне мислення. Ця історія — ще й про важливі для планети та кожного з нас тенденції бережного ставлення до ресурсів і їхнього раціонального використання. Які б питання не були у фокусі нашої уваги щоденно, в перспективі саме екологічне мислення має врятувати світ. І це без перебільшення.

  2. Краща серед кращих. Цю історію було відібрано серед сотень творів, що надійшли на адресу Всеукраїнського конкурсу рукописів від проєкту «Читай українською». Редактори відзначили оригінальність ідеї та сюжету. Їх неодмінно оцінять і читачі!

  3. Інтерактив. До книжечки гармонійно вписано цікаві завдання з пошуку однакових та самотніх шкарпеток. А також гру-ходилку та майстер-клас із виготовлення милої іграшки із самотньої панчішки. Те, що треба для проведення затишних зимових вечорів із дитиною…

  4. Шкарпетки, до комоду! «Нерозлучні шкарпетки Ромчика» спонукає діток більш ретельно стежити за своїми речами або навіть обрати собі власну «щасливу пару» шкарпеток.

  5. Перемога добра над злом. Це одна з тих чудових книжечок, де добро перемагає! Зло та всі обставини відступлять перед добротою, кмітливістю і бажанням щастя для найближчих... Саме те, що потрібно зараз, щоб зміцнити віру в Перемогу!


Напишіть свій коментарЗ цією книжечкою також купують...

Останні статті