Квартет "Незламні квіти України"

Код товару: 156


В наявності

Ціна: 1300 грн.

Купити


Серія з чотирьох картин за номерами, створена за мотивами петриківських розписів народної майстрині України, відомої художниці Катерини Гнєушевої. Розмалюйте ці дивовижні роботи за номерами і доторкніться до магії українського мистецтва. Створіть власну інтерпретацію картин відомої художниці. Крок за кроком, мазок за мазком….


Про набір:

До комплекту входить 4 картини з серії, а саме: “Цвіт червоної калини”, “Цибульки квітнуть попри все”, “Папороть — квітка щастя”, “Квітка-душа”.

Рівень складності: 4/5

Розмір: 30*40 см

У кожному наборі: полотно на підрамнику, акрилові фарби, пензлики, схема розпису, презентабельне пакування.

 

“Незламні квіти України” — це історія про красу і силу українського малярства, відтворена у кольорі. 

 

— Роботи створювалися для культурної події у Британії “Colours of Ukraine” і малювалися на одному диханні. Хотілося показати світові саме простоту та барвистість українського розпису, — відзначає Катерина Гнєушева. —  Я обирала традиційні петриківські квіти, листочки та кольори — все те, що характерно для петриківки ще з 19 століття.

 

Квіткова серія народилася після 24 лютого.

 

— Знаю, що з лютого багатьом майстрам було складно повернутися до малювання і знову взяти пензля до рук. Але спостерігаючи за своїми учнями, які  продовжили навчатися попри тривоги та обстріли, бачу наскільки малювання зараз їх підтримує, відволікає, розслабляє. Це зміна діяльності, а значить відпочинок. Це можливість побачити кольори, коли відсутнє світло. І це зв'язок з дитинством, коли було тепло, затишно, безпечно, — коментує авторка.

 

Про авторку:

Катерина Гнєушева народна майстриня України, відома художниця. Творить красу з допомогою барвистого петриківського та самчиківського розписів.


Напишіть свій коментарТакож Вас може зацікавити...

Останні статті