Ігор Сікорський

Автор: Олег Промахов

Видавництво: ІРІО

Кількість сторінок: 128 с.

Ілюстрації: Кольорові

Палітурка: М'яка

Код товару: 39


В наявності

Ціна: 225 грн.

Купити


Мотивувальна біографія «Ігор Сікорський» розповідає про життя знаменитого на весь світ винахідника гелікоптера. Це перша книжка про видатного киянина, написана спеціально для українських дітей. Життєпис Сікорського написано у форматі мотивувальної біографії.


 У дитинстві Ігорю наснився сон про політ на літальному кораблі. Коли хлопчик прокинувся, його запевнили, що літати по небу неможливо. Сікорський був одним із тих, хто довів протилежне. Він винайшов і запустив у серійне виробництво гелікоптер. Серед його винаходів – чотирьохдвигунний літак, трансатлантичний гідроплан та багато іншого. Ігор Сікорський назавжди увійшов в історію авіації.


 Видатний авіаконструктор народився й виріс у Києві.
Він навчався в Київському політехнічному інституті, який тепер носить його ім’я. Після Жовтневого перевороту Сікорський емігрував до США. Там він з нуля добився визнання як інженер та втілив свої найсміливіші ідеї. Життєпис Сікорського – це історія людини, яка зуміла розпочати все спочатку. І при цьому – вразила весь світ.


Читаючи книжку, юні читачі дізнаються:

  • про те, як можна здійснити свою дитячу мрію;
  • піонерів авіації та підкорення людиною неба;
  • яку роль зіграли книжки Жуля Верна та креслення Леонардо да Вінчі у появі літаків і гелікоптерів;
  • про «Іллю Муромця», який побив усі рекорди;
  • як винаходи Ігоря Сікорського врятували життя десяткам тисяч людей, а також про багато іншого.

Біографія для дітей «Ігор Сікорський» – це дивовижне занурення в епоху підкорювачів неба. Це знайомство із геніальним авіаконструктором та секретами його роботи. А ще – неймовірна пригода, яка закохає юних читачів в історію винаходів та авіації.


Напишіть свій коментарОстанні статті