Леонід Каденюк

Автор: Ігор Панасов

Видавництво: ІРІО

Кількість сторінок: 128 с.

Ілюстрації: Кольорові

Палітурка: М'яка

Код товару: 40


В наявності

Ціна: 225 грн.

КупитиКнижка-біографія «Леонід Каденюк» розповість історію звичайного хлопчика з буковинського села, який завдяки наполегливості та сміливості виріс в першого космонавта в історії України. Йому довелось пройти довгий шлях в 45 років, щоб втілити свою мрію про політ на орбіту Землі. Дитячі враження, навчання у льотному училищі, робота випробувачем, підготовка до космічних перегрузок— все це стало прологом до головної події його життя.


Як багато його однолітків, Леонід мріяв полетіти у космос. Його кумиром був Юрій Гагарін, який здійснив мрію майже усіх дітлахів, він був героєм. Будучи дитиною Льоня дав собі слово досягти мрії і здійснити політ у космос незважаючи ні на що. Його сім’я була не із заможних, проте завдяки батькам Леонід Каденюк отримав гарну освіту та виховання. В дитинстві Льоня відрізнявся наполегливістю у всьому. Він розумів, що перешкоди, не привід зупинятися на досягнутому. Вже у юному віці він розумів, що навчання – це захоплююча пригода. Мрія про космос надихала до навчання. Майбутній космонавт розумів – у космосі можуть допомогти будь-які знання.


Леонід йшов до своєї мрії крок за кроком. Йому потрібно було набратися терпіння, багато вчитися, тренуватися, здавати безліч тестів. 45 років він готувався до головної місії життя. Не кожен би міг витримати такі умови, але Леонід був надзвичайно наполегливим та працьовитим. І випробування часом виправдало усі його надії.


Мрія юного космонавта була одночасно і великим випробуванням життя.


Леонід Каденюк був щирим, сміливим і впевненим. Обраний ним шлях вимагав знань, навиків, занять спортом, моральності та духовності. Після польоту в космос він написав книгу аби привернути увагу до проблем навколишнього середовища. З космосу він побачив масштаб проблем, які виникли внаслідок людської діяльності. Він зрозумів наскільки беззахисна земля і що нам потрібно берегти наш дім. Адже наша планета – в нас єдина і нам дуже пощастило тут жити


Читаючи книгу, дитина дізнається про польоти у космос і перебування там. Наприклад, на що схожий звук в кабіні, коли знаходишся в космосі чи як переходити з кімнати в кімнату. Дізнається про те, що за кожним космонавтом була закріплена окрема місія. Книжка-біографія «Леонід Каденюк» – це розповідь, що схожа на фантастичний роман.


Напишіть свій коментарОстанні статті