Видавництво “Читай українською” оголошує про проведення на постійній основі конкурсу рукописів для українських авторів.

 

- З власного досвіду знаємо як складно видати власну книгу. Разом з тим ми віримо в потенціал українських авторів і з допомогою цього конкурсу хочемо виявити нові імена в сучасній українській літературі. Впевнені, що віднайдемо цікаві, незвичайні та майстерно написані твори, що стануть новими бестселлерами, - відзначають у видавництві. 

 

До участі в конкурсі приймають рукописи, що відповідають наступним вимогам:

 • твір написано українською мово;

 • рукопис є завершеним твором;

 • твір ніколи не видавався досі.

 

Пріоритет надається прозі у жанрі фантастики, нон-фікшн (психологія, саморозвиток), дитячій та підлітковій літературі, але розглядаються всі надіслані пропозиції

 

Щоб подати рукопис на конкурс необхідно:

 1. Заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/sHsHsyDx4qTcWr7L7

 2. Надіслати рукопис у вигляді файлу в форматі «.doc» електронною поштою: books.ua1@gmail.com У темі листа вкажіть “Конкурс рукописів”. У тексті листа вкажіть: прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон. Також приймаються посилання на веб-сайти, де розміщені ваші тексти.

 

Видавництво не рецензує рукописи та не веде листування з цього приводу. Конкурс є постійно діючим. Термін розгляду рукописів - від 1 до 3 місяців. У разі зацікавленості редактори сконтактують з Вами.

 

Зі свого боку видавництво обіцяє: достойний гонорар, видання та оформлення коштом видавництва, інформаційний супровід та промоцію. Деталі обговорюються з авторами індивідуально.

 

І пам’ятайте:

 • Джоан Роулінг отримала відмови від 12 видавців, перш ніж було опубліковано першу книгу про Гаррі Поттера.

 • Маргарет Мітчел писала “Звіяні вітром” 10 років. Це був її засіб від нудьги. Видаватися не планувала, але почувши від подруги в’їдливе: "Треба ж! Ти - і раптом пишеш книгу!” наступного дня передала рукопис видавництву.

 • Книгу Кетрін Стокетт «Прислуга» видано накладом більш як 10 мільйонів примірників. До цього авторка отримала відмови від 60 видавництв.

 • 18 видавців дивилися на Річарда Баха як на божевільного: «Ніхто не буде читати книгу про чайку. Це абсурд». Коли повість "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон" все ж надрукували - вона за рік розійшлася мільйонним тиражем.

 • Клайв Сайплз Льюїс звертався до 37 видавництв, перш ніж його «Хроніки Нарнії» були надруковані.
Теги:

Напишіть свій коментарКоментар

 • Вікторія
  27-04-2021 15:55:15
  Вітаю. Ніде не знайшла інформації щодо обсягу творів для конкурсу рукописів. Зорієнтуйте, будь ласка.