В Україні видали чудове видання, що має на меті розповісти дітям все-все-все про святого Миколая.

- "Книга, яку потрібно прочитати до дня святого Миколая" - не просто книжка. Це насамперед чудова нагода напередодні свят провести з дитиною більше часу спільно, дізнаючись про життя святого та дива, які він творив. Це час готувати печиво, вчити разом пісеньки, робити чудові поробки і, звісно ж, спільно писати листа найдобрішому святому. І все необхідне для цих чудових занять ви знайдете у цьому виданні, - відзначають у проєкті "Читай українською".

До книги увійшла історія життя святого, а також оповідання про сучасних діток та дива, що трапилися з ними завдяки вірі у Миколая.

- Ця книжечка - це також трішки диво. Адже завдяки їй кожна родина здобуде найцінніше - миті спільного читання перед сном. А це те, що не забувається крізь роки. Спеціально до цієї книги з допомогою художниці-ілюстраторки ми розробили чудовий  "Лист від святого Миколая, який додаємо до кожного замовлення, що буде здійснене до 19 грудня, - відзначають у "Читай українською".

Для того щоб отримати лист разом із книгою достатньо вказати кому призначено лист - дівчинці чи хлопчику у коментарях до замовлення.

- Впевнені, що такий чудовий лист мотивує багатьох діток також бути трішки Миколаями у житті. Творити добро, вірити в дива, поважати старших...Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая
Ціна: 150 грн.

Цю книгу продано


***

Друзі, замовляючи книги через проєкт "Читай українською", Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, 

адже частина коштів від продажу йде на створення та видання нових книг українською мовою.

Читайте українською і нехай добрих книг стає більше!
Теги:

Напишіть свій коментар