Що таке почуття та що з ними робити? А головне - чи знаєте Ви як говорити про них з дітьми?


Нарешті є книга, що пояснить дитині цю тему доступною мовою оповідок! В Україні видали "Велику книгу почуттів" польського дитячого письменника Гжегожа Касдепке. Це збірка кумедних оповідань, що дозволяють зрозуміти що таке смуток, сором, зневага, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повага, сміливість, співчуття, страх, почуття вини..."Велика книга почуттів" складається із чотирьох частин: «Жодних поцілунків!» – або ж як впоратися з певними почуттями; «Любить – не любить...» – продовжуємо розмову про почуття; «Жах!» – або звідки беруться діти; «Команда пані Мілки», – тобто про повагу, сміливість та інші цінності.


Це весела, позитивна, місцями смішна книга з чудовими ілюстраціями. Але найголовніше, вона дуже важлива і корисна для емоційного виховання дитини. В ній дуже вдало на прикладі групи дітей з дитячого садочка та їхньої взаємодії між собою пояснюються основні емоції, почуття і моральні цінності. Це допомагає дитині ідентифікувати власні емоції і почуття. А ще тут просто і невимушено, а головне, правдиво дається відповідь на дитяче запитання, яке лякає більшість батьків, - звідки беруться діти? - ділиться думками про книгу читачка Світлана.Напевно найбільш корисна книга з тих, що були видані останнім часом українською мовою для дітей... Рекомендуємо!


***

Друзі, купуючи книги у межах проєкту "Читай українською" Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, а значить чудових книг українською мовою невдовзі стане більше!Велика книга почуттів
Ціна: 220 грн.

Цю книгу продано


***

Друзі, замовляючи книги через проєкт "Читай українською", Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, 

адже частина коштів від продажу йде на створення та видання нових книг українською мовою.

Читайте українською і нехай добрих книг стає більше!

Теги:

Напишіть свій коментар