Його історія здатна надихнути кожного! В Україні видали книгу для дітей про життя легендарного патріарха.


- Любомир Гузар любив людей усім серцем та служив їм попри все. Це було його життєвим кредо. Він пройшов довгий шлях від звичайного львівського хлопчика до духовного провідника цілої нації. Життя Любомира Гузара схоже на дивовижний пригодницький роман, від якого неможливо відірватися. Є тут і доленосні зустрічі, і воєнні випробування, і шалені втечі, і нові країни, і великі таємниці, і різноманітні звитяги, - відзначають видавці.


Усі життєві пригоди та найбільш незвичайні історії з життя патріарха знайшли відображення у виданні "Любомир Гузар", що було створене спеціально для дітей.


- Ця книга і дійсно надихає! Вона утверджує нас в тому як важливо лишатися собою, творити добро і займати активну життєву позицію. Всі складні поняття тут пояснено простою мовою. І це чудова можливість розповісти дитині про видатного українця Любомира Гузара по-справжньому цікаво. Віднині це видання займає чільне місце у бібліотеці нашого проєкту, - відзначають ініціатори проєкту "Читай українською".Любомир Гузар
Ціна: 250 грн.

Цю книгу продано***

Друзі, замовляючи книги через проєкт "Читай українською", Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, 

адже частина коштів від продажу йде на створення та видання нових книг українською мовою.

Читайте українською і нехай добрих книг стає більше!
Теги:

Напишіть свій коментар