Наші діти знають хто такі Ілон Маск, Стів Джобс, Маргарет Тетчер... Та чи відомі їм імена українців, чиї історії надихають та мотивують?

Проєкт "Читай українською" презентує добірку книг, створених на основі біографій видатних українців спеціально для дітей...


ІГОР СІКОРСЬКИЙ


Розповідь про хлопчика, який проніс свою мрію літати крізь все життя і таки здійснив її, створивши перший в історії світу гелікоптер!


У дитинстві Ігорю наснився сон про політ на літальному кораблі. Тоді його запевнили, що літати по небу неможливо. Але Сікорський виявився одним з тих мрійників, які не відмовляються від власних мрій. Він виріс і довів всьому світові, що кожна ідея може бути втілена в життя! Він винайшов і запустив у серійне виробництво гелікоптер. А також дав світові цілу низку винаходів, серед яких чотирьохдвигунний літак, трансатлантичний гідроплан та багато іншого. Ігор Сікорський назавжди увійшов в історію авіації, а його історія вразила весь світ...Ігор Сікорський
Ціна: 225 грн.

Цю книгу проданоМАРІЯ ПРИМАЧЕНКО


Оповідь про дівчинку, якій вдалося розвинути свій талант попри хворобу і стати відомою на весь світ художницею.


Видатна українська художниця Марія Примаченко малювала в стилі «наївного мистецтва», однак знані на весь світ художники Пабло Пікассо і Марк Шагал називали її картини геніальними.

Її історія - це історія людини, яка б ще з дитинства могла морально зламатися через хворобу. Однак вона віднайшла силу у власному таланті.Марія Примаченко
Ціна: 250 грн.

Цю книгу проданоЛЕОНІД КАДЕНЮК


Історія звичайного хлопчика з буковинського села, який завдяки наполегливості та сміливості виріс в першого космонавта в історії України.


Про польоти в космос в час його дитинства мріяли всі. Але він дав собі слово неодмінно втілити власну мрію в життя і здійснити свій космічний політ. Мрія про космос надихала його все життя. Надихала розвиватися, вдосконалюватися, вчитися. Майбутній космонавт розумів – у космосі можуть допомогти будь-які знання.

Леонід йшов до своєї мрії крок за кроком. Йому знадобилося 45 років щоб підготуватися до головної місії життя. Не кожен би міг витримати такі умови, але йому вдалося!Леонід Каденюк
Ціна: 225 грн.

Цю книгу проданоКожна з цих чудових книг - це історія перемоги! Читайте дітям історії успіху українців, щоб посіяти зернята національної гордості та показати що все у цьому житті можливо.


***

Друзі, замовляючи книги через проєкт "Читай українською", Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, 

адже частина коштів від продажу йде на створення та видання нових книг українською мовою.

Читайте українською і нехай добрих книг стає більше!


Головне фото статті: проєкт "Україна. Згадати все"
Теги:

Напишіть свій коментар