В Україні видали незвичайні щоденники натхнення та мотивації з петриківськими розписами від відомих майстринь. Видання присвятили жінкам та їх особистісному зростанню.


- Ідея виникла спонтанно. Одного разу була потреба придбати функціональний щоденник – такий щоб було цікаво та зручно вести і без прив’язки до року. На перший погляд, вибір був більш як достатнім – є чимало планерів з яскравою обкладинкою, а також видань, які обіцяють допомогу з постановкою цілей, освоєнням нових корисних звичок і навіть вивченням іноземної мови! На практиці ж більшість виявилася звичайними блокнотами з порожніми сторінками, нецікавими текстами і відсутністю дизайну, – відзначають авторки проєкту – Неля Раіна та Наталія Тищенко. – У якийсь момент вирішили: якщо ідеального щоденника для жінок досі не існує, потрібно його створити!


Результатом роботи став щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ, розрахований на ведення впродовж 12 місяців, але не прив’язаний до конкретного року.
- Його можна розпочати хоч і грудні, хоч у червні. Ми називаємо його мандрівкою, творчим планом на рік, що здатний змінити якість життя кожної жінки на краще, – відзначає Наталія Тищенко. 


Кожному з місяців у щоденнику присвячено “українську мандалу” – петриківкий розпис, намальований по колу. Загалом до видання увійшло 12 робіт відомих українських художниць: Катерини Криволап, Марини Саркісян,  Анастасії Чуднівець,  Євгенії Кушнір.


- Ці роботи просто неймовірні – сповнені кольору, тепла та енергії!Навіть просто розглядати їх – це задоволення. Але ми пішли далі та з допомогою дизайнерки Анни Мачинської розробили на їх основі 12 розмальовок щоб кожна жінка могла створити власні версії відомих шедеврів і відчути цю радість творчості! – розповідає Неля Раіна.

Також кожен місяць містить схему для створення власної мандали, трекер корисних звичок, щоденник думок та планер на чотири тижні місяця.


- Малювання мандал широко застосовується в арттерапії. Створюючи мандалу, людина може отримати відповіді на питання, що турбують, позбутися страхів, невпевненості у собі і навіть віднайти власне призначення. Трекер корисних звичок – це чудовий спосіб відкрити життя новим чудовим звичкам, систематизувати наявні. Щоденник думок – це мегаінструмент, що дозволяє зрозуміти себе глибше, усвідомити власні бажання та потреби, проживати кожен день усвідомлено, – деталізують авторки.


 

Окрім творчого плану на 12 місяців, щоденник має ще три розділи, що містять психологічні практики, які допоможуть розібратися у собі, віднайти натхнення та енергію на здійснення планів, перебувати в ресурсі.


- Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ створено для жінок, які мають відвагу шукати себе справжніх. Такі жінки, на наш погляд, справжні героїні! І цей щоденник має стати для них підтримкою на шляху до життя, сповненого радості та творчості.


- Варто сказати що проєкт благодійний. Весь дохід з продажів буде спрямовано на рахунок проєкту “Читай українською”, що має на меті підтримку україномовного книгодрукування. Таким чином кожне продане видання – це внесок на користь української книги. На наш погляд, це важливо та на часі, – відзначають авторки.

Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ
Ціна: 290 грн.

КупитиТеги:

Напишіть свій коментар