Незвичайні арт-щоденники із роботами українських художниць вийшли друком в Україні.

- Щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ створено як ідеальний щоденник для жінки, який здатен стати для неї помічником, порадником, психологом та арттерапевтом під однією обкладинкою, - відзначають авторки видання - Неля Раіна та Наталія Тищенко. - Це видання, що допоможе жінці зрозуміти себе глибше, планувати ефективніше і віднайти натхнення, мотивацію та енергію на втілення власних планів.

Родзинкою артщоденника стали "українські мандали" - петриківка, сконцентрована в колі від відомих художниць: Катерини Криволап, Марини Саркісян, Анастасії Чуднівець, Євгенії Кушнір.


- Навіть просто дивитися на цю красу - натхнення! Ми ж пішли далі та з допомогою дизайнерки Анни Мачинської перетворили дванадцять дивовижних картин на розмальовки. Таким чином, кожна жінка зможе переосмислити роботи художниць згідно власного бачення. 

Також щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ містить психологічні та арттерапевтичні практики, що мають допомогти жінці зрозуміти власні бажання та потреби, навчитися відновлювати енергію, проживати кожен день усвідомлено. 


- До всього щоденник - це ще й корисний планер, що має трекери корисних звичок, щоденник настрою та думок на кожен місяць,- констатують авторки.

Проєкт благодійний - кошти від продажу щоденників йдуть на рахунок проєкту "Читай українською" та будуть спрямовані на видання нових книг українською мовою від сучасних авторів. 


Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ
Ціна: 290 грн.

ПридбатиТеги:

Напишіть свій коментар