Книги для творчості з психологічним ухилом - нове слово у видавничій справі останніх років. Та й не дивно - адже такі видання інтерактивні та корисні: допомагають розібратися у собі, подолати фобії, покращити якість життя…


Презентуємо новинки серед артбуків, що видані українською мовою.


 ДЛЯ ДІВЧАТ 


ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності 

Артщоденник для дівчаток, що допоможе кожній дівчинці зрозуміти себе та розкрити таланти!

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд... Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник. 

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе. Плюс видання має розділ на тему української культури та перетворення давніх трендів у сучасні.


Для кого: для дівчаток 9-16 років.

Про книгу: 96 сторінок, повний колір.

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

КупитиДЛЯ ДІТЕЙ


ПРИВІТ, ЩАСТЯ!

Видання-мотиватор від психолога-консультанта Шері Кумбс. Через цікаві завдання та випробування книга проведе свого власника до справжнісінького щастя, навчить його розпізнавати та концентруватися на позитиві. І при цьому - лишатися собою!


Для кого: для дітей 7-12 років.

Про книгу: 96 сторінок, повний колір.Привіт, щастя! Мотиватор
Ціна: 150 грн.

ЗАМОВИТИ


НЕ БІЙСЯ!

Час від часу ми всі відчуваємо страх. Ця весела книга занять — чудова нагода для дитини поміркувати про речі, що непокоять і… позбутися їх. 


У виданні подано вправи, що допоможуть дитині навчитися розуміти свої почуття, правильно реагувати на ситуації, говорити з іншими про те, що турбує і рости сміливою, впевненою і позитивною особистістю.


Для кого: для дітей 7-12 років.

Про книгу: 96 сторінок, повний колір.
ДЛЯ ЖІНОК


Щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ

Твій особистий експерт з планування, арттерапевт, психолог і порадник під однією обкладинкою! 


Забудь про нудні чорно-білі щоденники, де кожен день схожий на інший.  МОЯ НОВА ІСТОРІЯ - дещо зовсім інше! Це книга, в якій ти сама - і авторка, і головна героїня.


Всередині ти знайдеш: психологічні практики для пізнання себе, пошуку натхнення та відновлення ресурсу, а також щоденники думок та настрою, трекери корисних звичок, планери на кожен тиждень місяця, 12 “українських мандал”, що є картинами українських художниць та розмальовки за їх мотивами. 

Щоденник розраховано на ведення впродовж 12 місяців. Оскільки він недатований, розпочати можна хоч у лютому, хоч у червні. 


Для кого: для жінок.

Про книгу: 174 сторінки, повний колір.


Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ
Ціна: 290 грн.

ЗАМОВИТИ

Напишіть свій коментар