Розповіді про становлення та шлях до успіху, неординарні історії, видання для натхнення та мотивації… 

Проєкт ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ презентує добірку нових видань українською, що стануть найкращим подарунком для жінок та дівчаток. Адже кожна з цих історій у свій спосіб доводить: справа не в статі, а в бажанні, таланті, вмінні мріяти та діяти. Зрештою, дівчата дійсно можуть все!


Щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ 

Особистий експерт з планування, арттерапевт, психолог і порадник під однією обкладинкою! Видання вийшло друком на початку року, а вже стало улюбленим для багатьох жінок як в Україні, так і закордоном. Секрет його популярності - психологічні практики, виконуючи які, кожна жінка може стати ближчою до свого справжнього “Я”, віднайти енергію та натхнення на здійснення мрій. 

Видання пропонує власниці вести трекер корисних звичок, щоденник настрою та думок, планер. Щоденник розраховано на ведення впродовж 12 місяців. Оскільки він недатований, розпочати можна будь-якого місяця. 

Родзинкою видання стали 12 “українських мандал”, що є картинами відомих майстринь петриківського розпису.


Для кого: для дівчат та жінок.

Про книгу: 174 сторінки, повний колір.Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ

Ціна: 290 грн.

Купити


ПОЛІАННА

Цей роман опублікований ще 1913 року. Відтоді лише екранізацій було більше десятка, а кількість перевидань навіть порахувати важко. Складно повірити, але і в час цифрових технологій розповідь про дівчинку Поліанну лишається незмінним бестселлером.

У центрі сюжету - історія сироти, яку після смерті батьків прихистила сувора і примхлива тітка. Так Поліанна потрапляє у світ суворих правил і заборон. Опинившись одна в чужому місті, вона не зневірюється. З її приїздом сірі будні цього містечка поступово перетворюються на цікаву й радісну гру, в яку грає кожен його житель. Своїх знайомих дівчинка вчить в усьому шукати привід для радості й бути щасливими.

«Поліанна» Елеонор Портер - це світла, зворушлива, оптимістична історія, яка буде до душі і дітям, і дорослим, адже її хочеться читати та перечитувати знову і знову.


Для кого: для дитячого та підліткового віку

Про книгу: 296 сторінок, кольоровий друк.


Поліанна
Ціна: 200 грн.

Цю книгу продано


ЗА КОЖНОЮ ВИДАТНОЮ ЖІНКОЮ СТОЇТЬ ВИДАТНА КОТЯЧА ОСОБИСТІСТЬ

Нове видання, що зачіпає цікаву та милу особливість життя багатьох відомих жінок. Елізабет Тейлор, Туве Янссон, Йоко Оно - усі вони мали пухнастих улюбленців.

Науковці, письменниці, доброчинниці - жінки усіляких знань любили своїх пухнастих друзів так, що ті ставали їхніми музами, впливали на їхню роботу і були підтримкою.

У цій книжці понад 30 історій про жінок, які змінили хід історії спільно з їхніми розКІШними котами й кицями.

Книга також запропонує читачкам навчитися котячої життєвої мудрості, дізнатися у Залі слави про котів-рекордсменів і пройти тест на ідеального муркучого компаньйона. 


Для кого: для підліткового віку

Про книгу: 88 сторінок, повний колір.


За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість
Ціна: 190 грн.

Купити


МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО

Історія, що мотивує шукати свій особливий шлях у цьому світі.

Здавалося, що білосніжна, мов чисте полотно, хата так і закликала Марічку: «Прикрась мене!». Тож дівчинка підійшла до стіни і заходилася малювати. Просто пальцями виводила квіти… Чи то волошки, чи то айстри, чи то півонії – кожна квітка не була подібна на жодну з тих, що ростуть у лузі.

Надвір із хати саме вийшла мати. Перевівши погляд на стіну, їй аж дух перехопило від захвату: “Марічко, невже це ти сама намалювала? Може, тобі хтось допомагав?”

Так зародився особливий світ з чудернацькими рослинами та фантастичними звірами. Це – світ видатної української художниці Марії Примаченко…


Для кого: для підліткового віку

Про книгу: 128 сторінок, повний колір


Марія Примаченко
Ціна: 250 грн.

Цю книгу продано

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності

Артщоденник для дівчаток, що допоможе зрозуміти себе та розкрити таланти!

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд... Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник. 

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе. Плюс автори додалирозділ на тему української культури та перетворення давніх трендів у сучасні.

Розроблено для дівчаток 9-16 років.ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

Купити
Теги:

Напишіть свій коментар