Міжнародний день дитячої книги відзначають у всьому світі другого квітня! 

Читай українською презентує до свята добірку книжкових новинок, що можуть стати для дитини цікавішими за гаджети...


ОЧІКУВАНА НОВИНКА: "Таємне життя дівчат: виклик креативності"

Артщоденник для дівчаток, що допоможе зрозуміти себе та розкрити таланти!

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд... Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник. 

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе. Плюс автори додалирозділ на тему української культури та перетворення давніх трендів у сучасні.

Розроблено для дівчаток 9-16 років.
ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

КупитиЧУДОВИЙ ПРИКЛАД: "Я надзвичайна" 

Беручись писати першу книгу, вона вважала себе справжньою невдахою. Згодом її рукопис відхилили дванадцять видавців. Але одного дня його нарешті прийняли. Тоді на світ з'явилася книга "Гаррі Поттер і філософський камінь". А за якихось п'ять років Джоан Роулінг стала авторкою бестселера і мультимільйонеркою.

Книга "Я надзвичайна" розповідає понад п'ятдесят історій про неймовірних жінок. Це - правительки, науковиці, письменниці, спортсменки, а також піратки та шпигунки. Кожна з них свого часу винайшла власний спосіб змінити світ. Їхні історії досі надихають!Я надзвичайна
Ціна: 190 грн.

Цю книгу проданоПОЗИТИВНА КНИГА: «Привіт, щастя! Мотиватор для тих, хто хоче насолоджуватися життям»

Ця весела книжка — чудова нагода подумати й поговорити про речі, від яких сумно, і зробити так, щоб вони не заважали радіти життю.

Через цікаві завдання та випробування видання проведе свого власника до справжнісінького щастя, допоможе позбутися страху, навчить розуміти свої почуття та правильно реагувати на різні ситуації.

Книга «Привіт, щастя! Мотиватор для тих, хто хоче насолоджуватися життям» підійде для дітей від 7 років.Привіт, щастя! Мотиватор
Ціна: 150 грн.

Купити


КУДИ Ж БЕЗ КОТИКІВ? «За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість»

Після виходу фільму «Сніданок у Тіффані» зіркою прокинулася не лише Одрі Хепберн. Її вусатий партнер кіт Оранджі теж прославився і навіть став законодавцем моди. За кілька тижнів після виходу стрічки у зоомагазинах та притулках для тварин різко зріс попит саме на рудих котів.

У книзі «За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість» – понад 30 історій жінок, які змінили хід історії спільно зі своїми котами й кицями.

Науковці, письменниці, доброчинниці – жінки усіляких знань любили своїх пухнастих друзів так, що ті ставали для них натхненниками, були підтримкою.За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість
Ціна: 190 грн.

Купити


Напишіть свій коментар