Карантин, локдаун, дистанційне навчання... Як розважити дітей в обмеженому просторі та ще й бажано без всюдисущих екранів?

Проєкт ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ пропонує добірку корисних книжкових новинок, щонеодмінно сподобаються!


ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності

Артщоденник для дівчаток, що допоможе зрозуміти себе та розкрити таланти!

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд... Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник. 

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе. Плюс автори додалирозділ на тему української культури та перетворення давніх трендів у сучасні.

Розроблено для дівчаток 9-16 років.




ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

Купити



ПРИВІТ, ЩАСТЯ!

Ця весела книжка — чудова нагода подумати й поговорити про речі, від яких сумно, і зробити так, щоб вони не заважали радіти життю.

Через цікаві завдання та випробування видання проведе свого власника до справжнісінького щастя, допоможе позбутися страху, навчить розуміти свої почуття та правильно реагувати на різні ситуації.

Книга «Привіт, щастя! Мотиватор для тих, хто хоче насолоджуватися життям» підійде для дітей від 7 років.



Привіт, щастя! Мотиватор
Ціна: 150 грн.

Купити



Я - НАДЗВИЧАЙНА

59 надзвичайних жінок - 59 історій. Правительки, науковиці, письменниці, спортсменки, а також піратки та шпигунки. Кожна з них свого часу винайшла власний спосіб змінити світ і їх історії досі надихають! 

Видання пропонує не лише дізнатися нові факти про надзвичайних жінок світу, але й відповісти на неочікувані запитання та зрозуміти важливі речі про себе…

Разом з героїнями юні читачки зможуть намалювати автопортрет, виготовити саморобну книжку, розвинути шпигунські здібності та навіть вивчити мову мавп. А заодно - повірити у власні сили та спробувати безліч нових занять.



Я надзвичайна
Ціна: 190 грн.

Цю книгу продано



ІГОР СІКОРСЬКИЙ

Розповідь про хлопчика, який проніс свою мрію літати крізь все життя і таки здійснив її, створивши перший в історії світу гелікоптер!

У дитинстві Ігорю наснився сон про політ на літальному кораблі. Тоді його запевнили, що літати по небу неможливо. Але Сікорський виявився одним з тих мрійників, які не відмовляються від власних мрій. Він виріс і довів всьому світові, що кожна ідея може бути втілена в життя! Він винайшов і запустив у серійне виробництво гелікоптер. А також дав світові цілу низку винаходів, серед яких чотирьохдвигунний літак, трансатлантичний гідроплан та багато іншого. Ігор Сікорський назавжди увійшов в історію авіації, а його історія вразила весь світ...



Ігор Сікорський
Ціна: 225 грн.

Цю книгу продано



***

Друзі, замовляючи книги через проєкт "Читай українською", Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, 

адже частина коштів від продажу йде на створення та видання нових книг українською мовою.

Читайте українською і нехай добрих книг стає більше!






Напишіть свій коментар