Він живе пригодами, має нюх на смаколики та хороших людей і обожнює свою родину… Це історія сонячного пса на ім'я Жовток. Він настільки милий, що вам захочеться пригорнути його до серденька.


Намалювала цю надзвичайно добру історію ілюстраторка Мадіна Козир. А розповіла про пригоди Жовтка — письменниця Юлія Вротна.


Віршована повість для дітей “Щоденник жовтого пса” здобула перемогу у конкурсі рукописів проєкту “Читай українською”. Книга побачить світ у серпні цього року — до Міжнародного дня безпритульних тварин.Варто тільки поглянути на кумедного та милого Жовтка, і все — ви вже його вірний друг та палкий шанувальник. Так сталося і з письменницею Юлією Вротною. 


Цілком випадково вона побачила незвичайного сонячного персонажа у роботах ілюстраторки Мадіни Козир кілька років тому. Юлія зрозуміла: мусить написати про цього красеня окрему історію. 


“Я запропонувала Мадіні реалізувати спільний проєкт і пофантазувати на тему, а що би міг розповісти нам пес, якби вів щоденник, — пригадує Юлія. — Спершу написала вірші до вже наявних ілюстрацій. Стало зрозуміло, що це ідеальне співпадіння! Надалі вже я вигадувала історію про Жовтка, а Мадіна відтворювала його пригоди у малюнках…ПРО ЩО КНИГА?


Історія Жовтка вчить любові до життя, кажуть авторки. В першій частині книги життя песика більш самостійне, дворове. З ним трапляються події приємні і не надто. Але персонаж не нарікає — він радіє життю, щоб там не було. Від історії до історії ми бачимо як життя жовтого пса змінюється на краще. Нехай читач вважає, що це така собі винагорода від долі за життєлюбство і доброту. 


“Це історія про сім'ю, пригоди, піклування і місце домашніх тварин в житті людей. Дуже хочеться, щоб люди стали добрішими і прийняли той факт, що тварина — не іграшка. Це — особистість, характер, емоції”, — додає Мадіна.


Є у книзі і тема патріотизму. Книга показує, що будувати щастя та матеріальний добробут можна і там, де народилися. Що розбудовувати варто своє, рідне. Але не будемо розкривати всі секрети)ПЕРША ПЕРЕМОГА ЖОВТКА

Коли було готово більше третини ілюстрацій, розпочався пошук можливостей видати книгу. Авторки отримали кілька схвальних відгуків, однак карантинний період не був сприятливий для реалізації проєкту — видавці відписували, що поетичний пікчербук навряд чи буде прибутковим.


“Та все ж я була стовідсотково впевнена, що книжка побачить світ рано чи пізно. Інакше і бути не могло! Надто вже круті відгуки ми отримували від знайомих”, — додає Юлія.


Конкурс рукописів від “Читай українською” був єдиним, на який авторки подали свій проєкт у 2021 році. І він пройшов відбір!


“Історія Жовтка написана для дітей, але впевнені, вона здатна навчити гідного ставлення до тварин і дорослих, — переконана співзасновниця проєкту “Читай українською” Неля Раіна. — “Щоденник жовтого пса” здивував оригінальним концептом, ілюстраціями і неповторним сюжетом. Впевнені: ця книжечка цілком заслужено стане улюбленою для багатьох маленьких читачів та їхніх батьків”.ВЕЛИКА МІСІЯ

Книгу планують видати у серпні — до Міжнародного дня безпритульних тварин. І це не збіг.


“Нехай Жовток і малий пес, але він має велику місію допомагати іншим тваринам, яким поки що не пощастило з родиною. 5% коштів від вартості кожної книги будуть спрямовані на рахунок Благодійного фонду Happy Paw, що опікується безпритульними собаками та котами”, — розповідає співзасновниця проєкту “Читай українською” Наталія Тищенко. 


"Happy Paw всеукраїнський благодійний фонд, який з 2012 року допомагає притулкам для тварин по всій країні, вчить школярів гуманно і відповідально ставитися до собак та котів, а також реалізовує низку соціальних проєктів. Основна місія фонду об'єднання зусиль усіх небайдужих людей для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні", відзначає голова правління Благодійного фонду Happy Paw Ольга Спектор.


Таким чином, кожен власник чи власниця книжки “Щоденник жовтого пса” підтримають справу допомоги безпритульним тваринам. Книга вийде друком вже у серпні. До того часу кожен охочий може замовити видання за акційною ціною у межах раннього передпродажу.

Щоденник жовтого пса [ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ]
Ціна: 155 грн.

Купити

УВАГА! ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
Всі замовники гарантовано отримають свої примірники у серпні 2021 року.
Повна вартість видання складе 195 гривень.Теги:

Напишіть свій коментар