Осінь - час кутатися в картаті пледи та обирати цікаві історії для читання. Ті, що надиххнуть, здивують, а ще... полоскочуть нерви!


Всеукраїнський проєкт популяризації читання ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ радить книги, що стануть ідеальними супутниками для осінніх вечорів.


Гвинтові сходи


Класичний англійський детектив, що не відпускає до останнього!

  • Тут немає цілеспрямованого розслідування, зате є осіння буря, віддалений від цивілізації маєток, маніяк, що блукає десь поблизу, лихі передчуття... словом, саспенс нагнітається добряче і ця історія, до того ж, дуже осіння. Окрім атмосфери, ще маю відзначити головну героїню. Гелен - метка молода служниця, яка водночас має тверезі погляди на життя, але легко піддається навіюванню, коли мова заходить за “страшне”. І вона дуже допитлива. За нею цікаво спостерігати навіть поза детективною лінією, бо персонажка вийшла на диво колоритною, - рекомендує блогерка Ксенія Шпак у своєму букогляді.

Рекомендуємо це видання і ми!


Фото: Ксенія Шпак

Дама зникає. Англійський детектив
Ціна: 135 грн.

Цю книгу продано


 

Опівнічна бібліотека


А якби ви дізналися що десь між життям і смертю існує бібліотека з незліченними книгами? І кожна з них — це історія паралельної реальності. В одній книзі викладена історія вашого життя таким, яким воно є; в інших — історії життів, які ви могли б прожити, якби в певний момент наважилися щось змінити. Уявіть, що у вас з’явилася можливість піти в таку бібліотеку і переглянути всі варіанти… Нора Сід — одна з тих, хто отримав такий шанс...

  • Як часто ми ставимо собі питання "а як би все склалося, якби?". Чи буває, що вже готуєтесь заснути, а мозок вирішує влаштувати вам серію пенальті отими самими "якби"? Отримати шанс дізнатися відповіді - хіба не круто? Заявлена книга як фантастика, а в деяких джерелах як наукова фантастика. Та все ж це більше тло історії, її канва. Зміст глибоко психологічний, для любителів рефлексії та самоаналізу, - пише про книгу блогерка natalita__bilochka


Фото: natalita__bilochka
Опівнічна бібліотека
Ціна: 245 грн.

Купити


Дама зникає

Класичний англійський детектив, що розгортається навколо зникнення у поїзді...

  • Головна героїня - юна і заможна Айріс, - відривається від своєї гоп-компанії і повертається з відпочинку уже самостійно. В її купе, окрім іноземців, опиняється ще одна англійка, міс Фрой, з якою вона і заводить знайомство. Прокинувшись від короткого сну, Айріс не знаходить своєї попутниці. Жінка безслідно зникла. Але в існування міс Фрой, здається, вірить лише Айріс. Ніхто з іноземців її не бачив. . Чи існує міс Фрой насправді? Айріс уже й сама не розуміє... Ааааа, мені знову сподобалося, - розповідає у своєму блозі awomanwho_reads


Фото: awomanwho_reads
Дама зникає. Англійський детектив
Ціна: 135 грн.

Цю книгу продано


Посібник астронавта з життя на Землі

Канадський астронавт Кріс Гедфілд тричі побував у космосі, провівши там загалом майже 4000 годин. Ця книга - його дивовижна історія!

  • Це найкращий мотиваційний нонфікшн по досягненню мети. Від людини яка прагнула стати астронавтом з 9 років. І таки її досягнув і провів у космосі 165 днів 16 годин  18 хвилин.  Став всесвітньо відомим завдяки серії фотографій Землі, зроблених з МКС, а також відеороликам, де він розповідає про життя в космосі. І виконав у стані невагомості пісню Девіда Бові "Space Oddity"   Кріс Гедфілд вчить як передбачити найгірше, впевнено вчитися долати ці перешкоди і не почуватися невдахою, навіть якщо ти не досягнув омріяного. Це поради з життя людини, яка задоволенна своєю роботою та життям. Ця книга - один з найкращих прикладів успіху, з його підводним камінням та пепепонами. І, звісно, це книга про космос та астронавтів. Відкриває завісу життя та побуту встронавтів як на землі, так і в космосі, - радить видання блогерка Світлана Біберіна. 


Фото: biberina.s
Посібник астронавта з життя на Землі
Ціна: 165 грн.

Цю книгу продано


!БОНУС для затишного читання з дітьми!

“Щоденник жовтого пса” - це історія, яку хочеться прочитати хоча б тому, що головний герой цієї віршованої повісті - ну просто мімімі.

Пес Жовток розповідає нам про свої звичайні і надзвичайні пригоди, що трапляються з ним упродовж року.

Ці вірші запам'ятовуються моментально, а малюнки не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих.

А ще ця книга допомагає тваринам у притулку і це таки неабищо.

Рекомендуємо!


Щоденник жовтого пса
Ціна: 195 грн.

Купити

Напишіть свій коментар