Книги, побудовані на реальному досвіді та реальних подіях… Ніщо не надихає більше! Проєкт "Читай українською" дослідив рекомендації від книжкових блогерів…

 

Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу

 

“Що ми знаємо про Моніку Беллуччі? Що вона дууууже гарна? Що була заміжня за Венсаном Каселем гостьовим шлюбом? Що чудово зіграла в "Малені"? Ну власне, це те, що знала я. Але її життя трошки цікавіше, почати хоча б з народження та дитинства. Наприклад, батько Моніки взагалі не італієць, він походить з мусульманської країни!

Ця книжка - цікава подорож життям актриси, моделі, матері Моніки Беллуччі. Навіть якщо ви нічогісінько про неї не знаєте, вам буде цікаво. Особливо цікаво її становлення, як власне, красуні. Адже у нас є стереотип, що ти або красива, або розумна. Але це не про цю жінку...

Скажу одне - читайте та насолоджуйтеся! (я її за день проковтнула)”.

 

Огляд та фото: karine_melodie

 

Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу

Ціна: 315 грн.

 

Купити

 

 Дім Ґуччі

 

“Це було не читання, а повне занурення у віртуальну реальність безмежного світу мультибренду Гуччі!..

Прожила як своє життя, більш як 100-літню історію бренду від початку і донині, від маленького магазину до мультибренду з усіма радощами та прикрощами, злетами і падіннями, вбивством та зрадами, терпінням і працелюбністю, відданістю і неймовірними вчинками усієї родини Гуччі…

Багато цікавих фактів, гучних імен і історій з світу не тільки італійської, а й світової моди. Про закритий для очей загалу внутрішній світ народження брендів… Дуже раджу до прочитання, отримаєте неабияке задоволення”.

 

Огляд та фото: marina.savchenko.life_goes_on

Дім Ґуччі

Ціна: 355 грн.

 

Купити

 

 Таємниця на ім'я Лаґерфельд

 

“Уявіть Карла в тиші своєї кімнати. Як він знімає чорні окуляри, накладний комірець, розпускає волосся… Хто лишиться? Ніхто не знає. Він живе в масці. І бережися той, хто захоче її зняти.

Книги - його життя, читання «важка хвороба, нав‘язлива патологія», яку, за його словами, лікувати він не хоче. Модельєр може читати двадцять книг одночасно, він має кілька бібліотек, принаймні стільки ж, скільки будинків… Карл Лаґерфельд - людина високої культури більше, ніж високої моди. Він був надзвичайною людиною. 

Не полінуйтесь прочитати цю біографію, адже за сотнями спалахів на подіумах стоїть нереальна праця, пошук натхнення і саме життя з його несподіваними поворотами”.

 

Огляд та фото: oksyd_92

Таємниця на ім'я Лаґерфельд

Ціна: 315 грн.

 

Купити

 

 

Феномен культури Кардаш'ян

 

“Вона створює свої найкращі дійства фактично з неробства. Сидить на дивані, поїдає салат та фотографує сама себе. Проте, жодна жінка в історії не отримувала такої щедрої уваги медіа.

Вона фактично закохала в себе людей, хоча не зрозуміло як саме і чому це сталося. Геніальність Кім Кардаш'ян - в її примітивізмі.

Вихід реаліті-шоу "З Кардаш'янами" спричинив культурний вибух, який автор порівнює з терактами 11 вересня. Світ зазнав незворотніх змін і вже ніколи не буде таким, як раніше. 

Проте, книга не стосується лише родини Кардаш'янів. На сторінках зустрічаємо цілу когорту селебрітіз дуже популярних в усьому світі і менш знаних, зате відомих у себе на батьківщині… Одержимість знаменитостями змінила практично усі аспекти культури - політику, релігію, мистецтво, охорону здоров'я…”.

 

Огляд та фото: cristin_books

Феномен культури Кардаш'ян

Ціна: 315 грн.

 

Купити

 

Щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ


"Заповнюючи його, ти ніби перебуваєш на сеансі психологічної підтримки, що врешті дарує сповільнення думок, зосередження на позитиві та натхнення на майбутні звершення.

Окрім мотивуючих сторінок, це видання включає і планувальник на цілий рік. Зручно, що він не датований, можна розпочинати планувати хоч сьогодні. В кожному місяці автори пропонують нам відзначати основні думки кожного дня, вести трекер звичок та аналізувати наприкінці що ж нам вдалося, а що ні. 

Окрасою щоденника стали мандали, створені українськими художницями на основі наших петриківських розписів. Кожна з них - надзвичайна! Справжня знахідка - чорно-білі варіанти цих мандал, які власниця щоденника може розмалювати самотужки. Це чудова арттерапія, що допомагає зняти стрес або ж просто дасть змогу насолодитися процесом.

Позитивне, красиве і корисне видання. Рекомендую!”.


Огляд та фото: roxolania.books

Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ

Ціна: 295 грн.

 

Купити


Доступна оплата "єПідтримкою"

Купуючи книги через книгарню проєкту "Читай українською, ви підтримуєте українську книгу
Теги:

Напишіть свій коментар