Наближається 1 червня - День захисту дітей. 
"Читай українською" закликає зробити добру справу до свята та подарувати книги та розмальовки дітям, які втратили свій дім унаслідок війни.

ЩО МИ РОБИМО?  Збираємо книжечки для дітей, які втратили дім. Перша велика книжкова посилка попрямувала до дітей, евакуйованих з Маріуполя. Ми подарували видань на 10 тисяч гривень. Наші дивовижні люди придбали книг ще на 15 тисяч! Завдяки цьому допомога була відчутною а посилочка дійсно ВЕЛИКОЮ. Книжечка у подарунок - це чудовий спосіб підтримати діток і повернути їх у дитинство, хоча б на хвилинку. Загалом наши зібрано та подаровано книжечок вже більш як на 65 тисяч гривень!

- Переселенці з Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя... З великих та малих міст. Вони тікають від війни, прихопивши з собою у кращому разі документи та змінний одяг. Для дітей це найважче - вони опиняються у чужому місті. Розгублені і травмовані психологічно. Важливо запропонувати їм якесь знайоме заспокійливе заняття. У цьому плані стають у нагоді книжечки. Вони дарують відчуття дому, - стверджують волонтери громадської організації КРЕАТОРИ, які допомагають переселенцям в центрі Україні.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ? Придбайте будь-які книги для дітей з сайту https://chytay.in.ua/books_sales.php. Оформіть замовлення. У коментарях до замовлення вкажіть: “ДАРУЮ”. Адресою відправлення вкажіть прочерк.

"Читай українською" сформував добірку добрих видань, про які найчастіше запитують:


Розмальовка-квест ПИСАНКОВА УКРАЇНА
Ціна: 165 грн.

Купити

Щоденник жовтого пса
Ціна: 195 грн.

Купити


ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Ціна: 210 грн.

Купити


Останниця. Одна на світі. Книга 1
Ціна: 230 грн.

Купити


Усе починається з насіння…
Ціна: 225 грн.

Купити

ЩЕ ОДИН СПОСІБ ДОПОМОГТИ. Також можна надіслати кошти громадським активістам - на допомогу родинам, які тікають від війни. Реквізити: ЄДРПОУ 43034389, Одержувач: КРЕАТОРИ ГО. Рахунок: UA873052990000026000001608062 Призначення: Благодійна допомога.

ЯКЩО Я ЗАКОРДОНОМ, АЛЕ ХОЧУ ДОЛУЧИТИСЯ? Якщо ви прагнете допомогти дітям, які втратили дім, з-закордону - звертайтесь на пошту ngo.creators@gmail.com - Вам нададуть детальну відповідь.

Дякуємо всім! Бережіть себе і діток...

Ілюстрація: Marta KoshulinskaТеги:

Напишіть свій коментар