На книжковому ринку таке розмаїття дитячих книжок, що очі розбігаються, коли доводиться обирати. А іноді й часу немає – особливо, коли у розпалі підготовка до свят… Ми все зробили за вас! Ловіть добірочку книг з новорічно-різдвяним настроєм, від яких теплішає на серці. Вам лишилось тільки подарувати, вмоститись зручненько з дитиною – і почитати разом. Бо що може бути краще такої різдвяної традиції?


«Марго та єдиноріг, що жив у буфеті»

Книжка яскрава – ніби тістечко, і наче навіть пахне різдвяним печивком. А яка інтрига чекає всередині! З бабусиних казок дівчинка Марго дізнається, що єдиноріг у старому буфеті – справжній. Однак не надто в це вірить, адже вже доросла (вже навіть до школи ходить!). Перевірити це випаде нагода напереродні Різдва. 


Марго та єдиноріг, що жив у буфеті
Ціна: 250 грн.

Купити«Різдвяник і таємниця чарівної долини»

Ця книга поза конкуренцією, бо це ще й гра, де маленькі читачі будуть повноцінними учасниками пригоди! Деякі сторінки розгортаються на великі полотна, які можна довго розглядати, а ще – виконувати завдання (ми самі тут далеко не відразу знайшли несика з ліхтариком). Наприкінці книжки вас чекає бонус – адвент-календар на 24 дні – тому можна розпочинати читати вже і не відкладати виконання різдвяно-новорічних завдань на наступний рік.


Різдвяник і таємниця чарівної долини
Ціна: 325 грн.

Купити«Семмі Котаус»

Це нова казка з давнім сюжетом: Різдво під загрозою, подарунки викрадуть злодії… Але ж який свіжий погляд на цей сюжет! У розповіді кошеня бореться зі сном – зовсім як дітки, коли хочуть застукати святого Миколая, який несе їм подарунки. А ще історія дуже добра – якщо котик вже може врятувати Різдво, то й усі зможуть! Ілюстрації – просто неймовірні і створять різдвяний настрій усім, хто його ще не має. 


Семмі Котаус. Різдвяний кіт
Ціна: 285 грн.

Цю книгу продано «Хлопчик на ім'я Різдво»

Кожна родина має свої традиції на Різдво – зустрічі з дорогими серцю людьми, перегляд одного й того ж мультфільму чи фільму, прикрашання ялинки… Книжка «Хлопчик на ім'я Різдво» може стати ще однією святковою звичкою. Читати її можна увечері під ялинкою, у Святвечір перед сном, у перший день зимових канікул. А про що ж ця книга? Не будемо спойлерити. Хай цей книжковий подарунок буде сюрпризом для всіх – тож дізнаєтесь разом, коли будете вперше тестувати свою нову сімейну різдвяну традицію.


Хлопчик на ім'я Різдво
Ціна: 265 грн.

Цю книгу продано«Дівчинка, яка врятувала Різдво»

Це ніби й продовження попередньої книги «Хлопик на ім'я Різдво», однак може читатися окремо. Можна подарувати дитині ці дві книжки водночас, а можна презентувати продовження тим, хто вже в захваті від «Хлопчика на ім'я Різдво». Загалом книга про життя, яким воно є, про те, що дитинство може й не бути безхмарним. Однак дива трапляються завжди – іноді так чарівно, що в них вірять і діти, і дорослі. Саме заради цього і варто мати цю книжку на своїй книжковій полиці.


Дівчинка, яка врятувала Різдво
Ціна: 265 грн.

Цю книгу проданоБОНУС - «Кіт, що хотів підкорити ялинку»

У наших рекомендаціях – уже видані книжки. Саме тому до цього списку не потрапила книжка, яка тільки готується до друку. Її можна назвати книжкою майбутнього не тільки тому, що її вихід планується наприкінці листопада, а й тому, що дії в ній відбуваються після перемоги України. Вона буде дуже близька дітлахам, які знають, що це – через війну розлучатися з людьми, яких любиш. Перемога – найбільше бажання більшості українських дітей, і в цій книзі це бажання здійснюється. Тому вона має всі шанси стати бестселлером і ви встигаєте бути першими, хто подарує її своїм дітям.Кіт, що хотів підкорити ялинку ПЕРЕДПРОДАЖ
Ціна: 225 грн.

Купити


УВАГА! АКЦІЯ!
Зробіть будь-яку покупку з сайту https://www.chytay.in.ua/ (книги чи картини за номерами) на суму від 300 гривень до 8 грудня включно та станьте учасником розіграшу чарівних подарунків. Кожен платіж на цю суму дорівнює одному шансу отримати сувенір із офіційної крамнички Гаррі Поттера на платформі 9 3/4 на КінгсКрос (Лондон)! Серед учасників ми розіграємо 13 чарівних предметів блокноти, брелоки, ручки, значки і навіть квиточки на славнозвісний Гоґвортський експрес...Теги:

Напишіть свій коментар